درباره احراز هویت دیجیتال ویدا

تاریخچه ویدا

شرکت دانش بنیان کیاهوشان آریا با هدف گسترش خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی در تمامی جنبه​‌های زندگی و بومی‌​سازی دانش روز جهانی در داخل کشور ایجاد شده است تا از یک طرف سهولت استفاده از خدمات مالی و اجتماعی برای عموم مردم و در نتیجه فراهم نمودن تجربه دلپذیر استفاده از خدمات هوشمند را برای آنها به ارمغان آورد و از طرف دیگر افزایش کارایی، کاهش هزینه​‌ها و درنتیجه سودآوری کسب و کارها را مهیا ​سازد. این شرکت بعد از چند سال تحقیقات مستمر توسط جمعی از متخصصین مجرب و اساتید دانشگاهی تاسیس شده است و با همت و تلاش متخصصین خود توانست پس از طی مراحل ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تائیدیه دانش بنیانی خود را بر روی محصولات بومی توسعه داده شده در شرکت دریافت نماید و به عنوان یکی از شرکت‌های فناور در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف مستقر شود و با گسترش دامنه فعالیت‌​های خود تلاش دارد به یکی از موثرترین مجموعه​‌های دانش بنیانی فعال در عرصه​ اقتصاد دیجیتال مبدل شود.

ماموریت ویدا

ماموریت ما در ویدا، ساده‌سازی فرآیند احراز هویت دیجیتال برای تمامی کسب و کارهاست. ما بر امنیت، دقت و سرعت تاکید داریم و آن ها را اولویت اصلی خود قرار داده‌ایم.

خدمات ویدا

ما در ویدا انواع خدمات احراز هویت دیجیتال مبتنی بر پارامترهای بایومتریک مانند احراز هویت مبتنی بر ویدئو و تصویر و نیز خدمات تکمیلی آن مانند سرویس‌های تبدیل تصویر به متن (ocr)  و همچنین امضای دیجیتال را ارائه می‌دهیم. کسب و کارها با استفاده از این خدمات می‌توانند سرعت و تجربه کاربری بهتری را تجربه کنند، فرآیند تحول دیجیتال سازمان خود را در بالاترین کیفیت بهبود ببخشند و با استفاده از مزایای آن توسعه را برای خود به همراه بیاورند.  احراز هویت غیرحضوری ( آنلاین ) سامانه ثنا از مهمترین و استراتژیک‌ترین محصولات ویدا بوده که در همکاری با قوه محترم قضاییه آن را به بهترین شکل پیاده‌سازی کرده‌ایم و رضایت بالایی از مشتریان را به همراه داشته است.

تیم ما با استفاده از تکنولوژی‌های به روز پردازش تصویر، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین توانسته است در صنعت احراز هویت دیجیتال کشور حرفی برای گفتن داشته باشد و محصولات و راهکارهای متنوعی را به کسب و کارها ارائه دهد. شفافیت اطلاعات و همراهی ما در تمامی مسیر برای کسب وکارهای متقاضی خدمات احراز هویت دیجیتالی، از مزایای ما به شمار می‌رود.