سرویس احراز هویت دیجیتال ویدا

هوای امنیت شما را داریم

با یک راهکار جامع احراز هویت دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی که برای شناخت مشتریان به صورت آنلاین ایجاد شده است، اعتماد ایجاد کنید. ویدا، یک سیستم جامع احراز هویت دیجیتال را مبتنی بر به روز ترین روش‌ها برای کسب‌و‌کار شما فراهم می‌کند، از تایید و احراز هویت هوشمند مشتریان تا امضای دیجیتال. ویدا به شما کمک می‌کند تا مشتریان جدید به دست آورده، سرعت فرآیندها را افزایش و هزینه‌های آن را کاهش دهید. اگر به دنبال راه حلی دقیق، هوشمند و سریع برای فرآیند احراز هویت مشتریان خود هستید، خوشحال می‌شویم با شما گفتگویی داشته باشیم.

درخواست مشاوره

ویژگی​های سرویس احراز هویت دیجیتال ویدا

احراز هویت دیجیتال و هرآنچه شما می‌خواهید

به عنوان یک شرکت دانش بنیان، با استفاده از به روزترین الگوریتم​‌های هوش مصنوعی موفق شدیم تا فرآیندهای احراز هویت دیجیتال و همچنین امضای دیجیتال را برای کسب‌وکارها در سریع‌ترین زمان پیاده سازی کنیم و نقشی در توسعه اقتصاد دیجیتال و همچنین تحول دیجیتال در ایران داشته باشیم.

درخواست مشاوره

احراز هویت دیجیتال برای صنایع

زیست بوم جامع احراز هویت دیجیتال هوشمند

شرکت​‌ها و سازمان​‌های مختلف نیازمند پلتفرم یکپارچه​ای برای احراز هویت کاربران خود هستند تا از یک طرف با فراهم آوردن کلیه خدمات و استعلام​های مرتبط با احراز هویت بتوانند بهترین و ایمن​ترین خدمات را به کاربران خود دهند و از طرف دیگر دسترسی راحت و آسانی به اطلاعات هویتی کاربران داشته باشند. با استفاده از احراز هویت دیجیتال هوشمند ویدا می‌توانید نرخ تبدیل بازدیدکنندگان خود به مشتری را افزایش دهید و تجربه مشتری لذت​بخشی برایشان فراهم سازید. سیستم احراز هویت دیجیتال ویدا برای حل نیازهای کسب‌و‌کار شما راه حلی کاملا منطبق با قوانین و مقررات ارائه می‌دهد. این سرویس علاوه بر آنکه به صورت غیرحضوری، هوشمند و تمام خودکار هویت مشتریان را از طریق تشخیص بسیار دقیق چهره و گفتار مورد تأیید قرار می​دهد، با ویژگی منحصر به فرد تشخیص کلاهبرداری خود، جلوی انواع روش​های جعل هویت را می​‌گیرد.

بیشتر بخوانید

جلوگیری از کلاهبرداری و تشخیص زنده بودن

از مشتریان و کسب‌و‌کار خود می‌توانید در برابر کلاهبرداری حفاظت کنید، اما چگونه؟ احراز هویت دیجیتال بایومتریک ویدا این امکان را به شما می‌دهد که از سرقت هویت مشتریان جلوگیری کنید و از حملات سایبری نیز مصون باشید. تجزیه و تحلیل داده‌ها بر اساس هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در فرآیند احراز هویت دیجیتالی بایومتریک بر اساس محیط کسب‌و‌کار فعلی یک ضرورت است که ویدا آن را با بالاترین کیفیت برای شما پیاده​‌سازی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید
تشخیص کلاهبرداری

شتابدهی به کسب‌و‌کار با امضای دیجیتال

اگر به دنبال افزایش سرعت دیجیتالی شدن کسب‌و‌کار خود هستید، خدمات گواهی امضا دیجیتال (از مراکز میانی عام) و نیز امضا همراه می​تواند گام موثری در این مسیر باشد تا در فرایندهایی همچون مدیریت برخط قراردادها و اسناد حقوقی، سفته دیجیتال، چک دیجیتال و غیره، امنیت و سرعت و کاهش هزینه را برای شما به ارمغان آورد. با استفاده از این خدمات که با کمک احراز هویت دیجیتال ویدا امن شده است، می توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی از جعل هویت مشتریان، تمامی خدمات خود را به صورت برخط ارائه کنید.

بیشتر بخوانید

مقالات ویدا

آخرین مقالات